HAKKIMIZDA

biz kimiz ?

…..

Kurucumuz Murat Batur 15 Yıldır Yer zemin kaplama sektöründe faaliyet göstermekte olup 2016 yılından buyana Unizemin Yer Kaplamaları San. Ve Tic. Ltd. Şti. Olarak Faaliyetini kurumsal olrak sürdürmektedir. Z Floor üreticisi Zümrüt Sunideri San ve Tic. Ltd. Şti.’nin Tek yetkili satıcısıdır. Zemin kaplama konusunda bir çok sertifikalara sahiptir. Sadece ürün satıcısı değil uygulama da yapılmaktadır. Yıllık 600.000 m2’yi aşan satış ve uygulama yapılarak sektörün öncü firmasıdır.

Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz.

Vizyon & Misyon

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli ‘buraya metin gelecek, buraya metin gelecek’ yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır.

Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında ‘lorem ipsum’ anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.

Unizemin Pvc Zemin Kaplama

Kaliteli 100%
Dayanıklı 100%
Antibakteriyel 100%
Kolay Uygulama 100%

bizimle iletişime geçerek teklif isteyin!